Chytrý systém
pro vaši čekárnu

Čekárna SEIVA

bez povinných měsíčních poplatků - podpora jako volitelná položka - možnost zakoupit čekárnu na splátky

cekarna-seiva-nahled
Prohlédněte si prezentační prospekt čekárnového systému SEIVA.

Jak to funguje

 

Je to jednoduché. Pacient vloží kartičku a stiskne tlačítko důvodu návštěvy. Přístroj mu poté oznámí, že je zaregistrován a že se může v klidu posadit. Lékař i sestra mají dokonalý přehled o tom kdo je v čekárně, jaký je důvod jeho návštěvy a jak dlouho čeká. Sestra ví, kteří pacienti přišli jen za ní a proto je může obsloužit i když je u lékaře obsazeno. Čekárna SEIVA přináší větší klid, vyšší produktivitu práce a zkrácení čekací doby. Zařízení umí spoustu dalších užitečných věcí.

 

Klíčové vlastnosti čtecího zařízení a software

Technické parametry

Čtecí zařízení je připojeno bezdrátově, není třeba protahovat žádné kabely pro připojení do počítačové sítě.

Co říkají o čekárně klienti

 

"Už žádné klepání a hádky o to, kdo přišel dřív. Na práci máme klid."

Čekárna SEIVA poskytuje jasný přehled lékaře i sestry o lidech příchozích do čekárny a době čekání - lékař vidí, jaký prostor má pro daného pacienta - je-li prostor pro širší edukaci, či jen, při velké naplněnosti čekárny, provést nejnutnější a ostatní odložit. Jasně odlišuje akutní případy od objednaných. Obsluha je snadná, díky intuitivnímu ovládání ji pochopili všichni, kdo umí číst. Neexistuje jediný důvod, proč by měl ještě někdo zaklepat na dveře, vyjma akutního ohrožení života. Přihlásit se může každý příchozí – pacient, farmaceutický reprezentant, pečovatelka, pošta, instalatér. Přináší nám klid pro práci a zároveň i klid pro čekající, že se o nich ví, sestra vychází do čekárny podle potřeby a ne se jen ptát či kontrolovat situaci.
V čekárně není třeba řešit nic, až v ordinaci v soukromí. Jsem opravdu ráda, že jsme si systém pořídili.

MUDr. Zuzana Kofferová
praktický lékař

Proč si pořídit čekárnový systém

Výhody elektronické čekárny

Snazší organizace vaší práce

Umožňuje mít přehled o tom kdo je v čekárně, kdy přišel a jak dlouho čeká, jaký je důvod jeho návštěvy. Můžete se pak snáze rozhodnout které pacienty vzít přednostně.

Spokojení pacienti i zdravotnický personál

Elektronická čekárna přináší větší klid do čekárny i ordinace a šetří čas zdravotním sestrám, pacienti už nemusejí klepat, z kartičky pojištěnce se pacientova data ihned přenesou do vaší databáze.

Jednoduché pro pacienty

Pro pacienty je použití čekárny velmi snadné, zaregistrují se vložením své karty pojištovny, vyberou důvod návštěvy a mohou se posadit. Navíc je možné k čekárně zakoupit cedulku s návodem. Zvládne to skutečně každý. 5,2 palcový displej je odolný proti poškrábání a čtečka karet z velmi kvalitního materiálu jenž umožní bezproblémové zasunutí a načtení.

Systém si můžete přizpůsobit jak potřebujete

V ovládacím rozhraní si můžete nastavit vlastní důvody návštěvy, to zda se bude zobrazovat celé jméno či jen rodné číslo pacienta a zadat provozní dobu ordinace. Data pacientů lze pár kliky přenést do vašeho ambulantního programu, PC Doctor, Medicus, Praktik a další...

Všestranný systém

Pacient si zapomněl kartičku pojištovny - žádný problém. Na displeji čekárny se lze registrovat i ručně a bez jakéhokoliv dokladu. Tato výhoda může být nepostradatelná přichází-li do čekárny příslušník policie, ošetřovatel, doprovod, firma apod.

Technická podpora k dispozici

Pomůžeme Vám systém nainstalovat a poskytujeme podporu i servis. Na rozdíl od jiných systémů technická podpora není povinnou položkou, ale vyplatí se Vám. Získáte s ní jistotu naší technické podpory, ale Váš systém díky softwarovým updatům bude stále aktuální.

Pacient vloží svou kartičku pojišťovny.

Pacient vybere důvod své návštěvy
a může se klidně posadit v čekárně.

Vy máte přehled o tom,
kdo je v čekárně a proč.

 

Princip čekárny SEIVA

Klíčové vlastnosti software na PC lékaře / sestry

  • fronta pacientů se zobrazuje jako sloupec v rohu obrazovky, zobrazení však lze dle libosti změnit
  • program umí upozornit na příchod nového pacienta
  • na první pohled je vidět jméno pacienta, důvod proč pacient přišel a zda jde za lékařem či za sestrou
  • přehled o čekajících pacientech může být synchronně zobrazen na více PC dle zakoupené licence – lékař, sestra …..
  • pořadí pacientů určuje lékař/sestra, nebo jej může stroj určit automaticky

Lékař může jednoduše změnit údaje, které se zobrazují pacientům na čtecím zařízení v čekárně. Stejně tak je možno přizpůsobit i vzhled programu na PC lékaře a sestry. Lze tak reagovat na chystanou dovolenou, změnu pracovní doby, zástupy či střídání lékařů v jedné ordinaci. Tyto možnosti přijdou vhod i při změně způsobu práce v ordinaci

 

Kontaktujte nás...

 

více informací najdete na našem webu www.seiva.cz

Kontakt

Obchodní oddělení
+ 420 734 570 451
seiva@seiva.cz

SEIVA s.r.o.
Schnirchova 8/1356, 170 00 Praha 7
Česká republika
IČ 49679643, DIČ CZ49679643
OR: Městský soud v Praze, C 21680
Top